Shiko Më Shumë
Miu Miu - MU 51TS R1J2H2 54
Miu Miu - MU 51TS R1J2H2 54
Miu Miu - MU 51TS R1J2H2 54
Miu Miu - MU 51TS R1J2H2 54

Miu Miu - MU 51TS R1J2H2 54

Miu Miu - MU 51TS R1J2H2 54

  • 389.00€

  • Brendi:
    Miu Miu
  • Kodi:
    MU 51TS R1J2H2 54
  • Disponueshmëria:
    Në Stok


Çmimi i transportit: FALAS

Metodat e pagesës:


BRENDI Miu Miu
DIAMETRI R1K2H2 54
DIELLIT/OPTIKES Diellit
GJINIA Femra
LLOJI I XHAMIT UV400
MATERIALI Metal
NGJYRA E XHAMIT E hirt dhe vjollce 

Shkruaj koment

    1           5
Captcha
PRODUKTE TJERA